Reakcja na cyberataki w Twojej firmie – bezpłatne szkolenia

Zapraszamy przedsiębiorstwa produkcyjne i transportowe do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla firm z zakresu cyberbezpieczeństwa, w ramach międzynarodowego projektu badawczego CYRUS, finansowanego przez Komisję Europejską.

Cyberprzestępczość jest obecnie jedną z najbardziej dochodowych branż na świecie,  a cyberprzestępcy coraz częściej atakują również polskie firmy. Na takie incydenty, jak np. atak złośliwego oprogramowania czy wyciek danych jako środek do pozyskania wpłat, narażone są zarówno duże korporacje, jak i małe, nawet jednoosobowe przedsiębiorstwa.

Projekt CYRUS to spersonalizowane i dostosowane do potrzeb szkolenia w miejscu pracy, podnoszące kompetencje w zakresie cyberbezpieczeństwa w wybranych sektorach przemysłu. Głównym celem jest dążenie do wypracowania i dostarczenia nowoczesnego systemu szkoleniowego dla przedsiębiorstw transportowych i produkcyjnych. Szkolenia przeprowadzone w ramach CYRUS dostarczą umiejętności, które pozwolą zachować czujność w identyfikowaniu cyberataków i reagowaniu na nie. Wykorzystanie wirtualizacji i symulacje na tzw. cyberpoligonach (CyberRange) umożliwią szybką i skuteczną naukę wielu specjalistów, na różnych szczeblach organizacji.

Projekt dąży do zidentyfikowania niedoborów umiejętności w poszczególnych branżach. W tym celu potrzebujemy Twojego wsparcia w wypełnieniu dwóch ankiet online, które pomogą lepiej zrozumieć wewnętrzne procesy cyberbezpieczeństwa i potrzeby szkoleniowe.

Uzupełniając kwestionariusz, uzyskasz możliwość wzięcia udziału w pilotażowych sesjach szkoleniowych, które zostaną przeprowadzone pod koniec 2024 roku.

Zalety szkoleń CYRUS:

  • szyte na miarę konkretnych branż,
  • realizowane w miejscu pracy,
  • adresowane do pracowników różnych działów, na różnych szczeblach,
  • realizowane w środowisku CyberRange (na tzw. cyberpoligonach ) – zwykle w szkoleniowej ofercie rynkowej bardzo kosztowne,
  • BEZPŁATNE – finansowane przez UE.

Uwaga: moduły szkoleniowe realizowane będą w j. angielskim!

Warunkiem udziału w szkoleniach jest wypełnienie, w celach badawczych, dwóch kwestionariuszy internetowych (każdy po ok 20 pytań).

Firmy chętne do udziału w bezpłatnych szkoleniach zapraszamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza.
Na zgłoszenia czekamy do 22 maja 2023 r.
Liczba miejsc ograniczona.