My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

CYBERSEC FORUM/EXPO 2023 w Katowicach – zapowiedź wydarzenia

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego została partnerem instytucjonalnym CYBERSEC FORUM/EXPO 2023.

Wraz z organizatorami, zapraszamy na tegoroczną konferencję do Katowic w dniach 21 i 22 czerwca. To już 17. edycja tego wydarzenia. Będzie ona kontynuacją rozważań na temat wspólnych działań w celu zachowania cyberbezpieczeństwa oraz budowy cyberodporności, której znaczenie nieustannie rośnie.

Nadchodzące forum odbędzie się pod hasłem “Partnerships for Cyber Resilience”. Dyskusje obejmą 5 unikalnych ścieżek tematycznych:

  • STATE,
  • DEFENCE,
  • BUSINESS,
  • STREAM,
  • EU POLICY FORESIGHT.

Od 2015 roku CYBERSEC FORUM zapewnia przestrzeń do wymiany poglądów i omówienia największych wyzwań stojących nie tylko przed społeczeństwem, ale i światem wirtualnym. CYBERSEC to również jedna z największych przestrzeni EXPO dających kluczowym przedsiębiorcom z Polski i całego świata możliwość do rozwijania kontaktów biznesowych. Jest też szansą na zaprezentowanie innowacyjnych produktów i usług.

Sprawdź agendę wydarzenia i zarejestruj się kupując bilet PRESALE.

Podczas CYBERSEC FORUM/EXPO odbędą się także wydarzenia dodatkowe, które pozwolą uczestnikom zwiększyć swoją dotychczasową wiedzę z zakresu „cyber” oraz wziąć udział w zawodach sprawdzający ich umiejętności.

Dowiedz się więcej i zarejestruj.