My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

CYBERSEC 2016 – EUROPEJSKIE FORUM CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w II Europejskim Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC, które odbędzie się w dniach 26-27 września 2016 roku w ICE Kraków. Organizatorem jest Instytutu Kościuszki, Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego została Patronem Instytucjonalnym wydarzenia.

CYBERSEC to cykliczna konferencja o charakterze public policy poświęcona strategicznym zagadnieniom cyberbezpieczeństwa.

Innowacyjna formuła CYBERSEC sprawia, że zajmuje on szczególne miejsce wśród konferencji o podobnej tematyce. Celem CYBERSEC jest wypracowywanie strategicznych rekomendacji i nadanie impulsu do powstania konkretnych inicjatyw mających na celu poprawę poziomu cyberbezpieczeństwa w poszczególnych sektorach gospodarki, państwach i całej Europie. Dzięki obecności licznego grona ekspertów i praktyków z Europy i świata, reprezentujących sektory publiczny i prywatny oraz licznym możliwościom networkingowym, CYBERSEC inicjuje współpracę międzypodmiotową i sprzyja inspirującym rozmowom bilateralnym. Pierwsza edycja zgromadziła ponad 400 interesariuszy, wśród których znaleźli się decydenci polityczni, dyplomaci, przedstawiciele biznesu i świata nauki. W roku 2015 prestiżowy ranking Concise Courses umieścił CYBERSEC na liście 5 najważniejszych konferencji poświęconych cyberbezpieczeństwu w Europie.

Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdują się m.in.:

  • ANNA STREŻYŃSKA – Minister Cyfryzacji – Polska;
  • MELISSA HATHAWAY – Senior Fellow, Harvard Kennedy School’s Belfer Center for Science and International Affairs, poprzednio ekspert ds. cyberbezpieczeństwa w administracji George W. Busha i Baracka Obamy – USA;
  • BOGDAN ŚWIĘCZKOWSKI – Prokurator Krajowy, Pierwszy Zastępca Prokuratora Generalnego – Polska;
  • NIGEL INKSTER – Director, Future Conflict and Cyber Security, International Institute for Strategic Studies; poprzednio: Assistant Chief, Director of Operations and Intelligence, British Secret Intelligence Service (MI6) – Wielka Brytania;
  • LUIGI REBUFFI – Chief Executive Officer European Organisation for Security – Włochy.

Więcej szczegółów dotyczących formuły CYBERSEC i tematów poruszanych na tegorocznej edycji można znaleźć tutaj i w folderze.

Rejestracji dokonać można za pomocą formularza na stronie.

Jeśli chcą Państwo stać się częścią CYBERSEC, informujemy, że prowadzony jest nabór na prezentacje dotyczące tematyki cyberbezpieczeństwa.

Interesujące propozycje będą mogły zostać zaprezentowane szerokiej publiczności.

Krótki opis wystąpienia proszę przesłać do Organizatora na adres: dominik.skokowski@ik.org.pl w tytule wpisując CALL FOR ABSTRACTS. Termin zgłoszeń upływa 28 sierpnia 2016 roku.

Prosimy mieć na uwadze, że wystąpienia muszą zostać przygotowane w języku angielskim.

Zachęcamy Państwa do udziału w CYBERSEC 2016!