My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

„Bezpieczny komunikator mobilny” – podsumowanie spotkania zorganizowanego przez PPBW

W dniu 27 lutego 2020 roku w Warszawie Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego (PPBW) zorganizowała kolejne wydarzenie dla służb mundurowych i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pt. „Bezpieczny komunikator mobilny”.

Szyfrowane komunikatory zapewniają większe bezpieczeństwo i chronią informacje zawarte w przesyłanych przez użytkowników wiadomościach, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia właściwego postępowania z informacjami służbowymi, w tym również poufnymi. Celem wydarzenia było zaprezentowanie nowych, mniej znanych na polskim rynku rozwiązań do bezpiecznej wymiany wiadomości. W spotkaniu uczestniczyli wyłącznie przedstawiciele służb mundurowych i prokuratury.

Podczas wydarzenia wystąpili:

  • Kamil Kaczyński, Ekspert w zakresie systemów zintegrowanych z mechanizmami kryptograficznymi

oraz przedstawiciele firm, które dostarczają na rynek najnowsze rozwiązania w tym obszarze:

Jeśli jesteś przedstawicielem służb mundurowych zainteresowanym udziałem w tego rodzaju wydarzeniach oraz zauważasz potrzebę organizacji wydarzeń poświęconym poszczególnym tematomskontaktuj się z nami!

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu i-LEAD finansowanego przez Komisję Europejską w ramach Programu Horyzont 2020 – program ramowy w zakresie badań naukowych i innowacji, w ramach umowy o dotację numer 740685.