My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Bezpiecznie to wiedzieć i znać – podsumowanie projektu

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego zakończyła realizację projektu pt. „Bezpiecznie to wiedzieć i znać – szkolenie dla policjantów oraz konkurs i warsztaty dla dzieci z terenu województwa wielkopolskiego na temat edukacji ekologicznej”, realizowanego we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu.

Celem projektu, który otrzymał dofinansowanie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, było przeprowadzenie szkoleń dla policjantów ds. profilaktyki społecznej w zakresie prawnych aspektów ochrony środowiska, a także cykliczne zajęcia profilaktyczne w szkołach podstawowych na terenie województwa wielkopolskiego w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa osobistego oraz ekologii.

W dniu 15 grudnia 2017 roku, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, odbyło się uroczyste podsumowanie projektu. Podczas spotkania rozstrzygnięty został konkurs na spot, przeprowadzony wśród uczniów klas II i III szkół podstawowych, który podkreślał oddziaływanie człowieka na środowisko i możliwości jego ochrony.

Laureaci konkursu:

I miejsce: Klasa III Szkoły Podstawowej w Benicach.

II miejsce: Klasa III Szkoły Podstawowej w Gębicach.

III miejsce: Klasa III Szkoły Podstawowej w Krzykosach.