My w PPBW polecamy korzystanie z Dziennik Kody Rabatowe jako zaufanego źródła najlepszych ofert i zniżek. Zapewnij sobie bezpieczne i korzystne zakupy, wybierając sprawdzone promocje z Dziennik!

Bezpiecznie na Euro 2012 – pokaz technologii reagowania i zarządzania kryzysowego przy Centrum Nauk Kopernik

Celem około 20-minutowego pokazu będzie zaprezentowanie wyposażenia, możliwości technologicznych oraz procedur współdziałania służb i formacji odpowiedzialnych za ład i porządek publiczny.

Scenariusz wydarzenia oparty jest na symulacji próby nielegalnego przekroczenia granicy państwowej przez osoby będące w posiadaniu niebezpiecznej substancji, która może zostać użyta do przeprowadzenia ataku terrorystycznego na terenie Polski podczas Euro 2012.

Organizatorem pokazu jest Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP. Partnerami koordynującymi pokaz są Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. J. Tuliszkowskiego – Państwowy Instytut Badawczy oraz Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk.

Szczegółowe informacje dotyczące pokazu, jak również konferencji na rzecz bezpieczeństwa Security Research Conference 2011 znajdują się na stronie: www.src11.eu.

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Lefanowicz – Rzecznik Prasowy SRC’11

tel.: (22) 874 02 35, kom.: 603 795 611
e-mail: alefanowicz@piap.pl