Nowy moduł szkoleniowy – cyberbezpieczeństwo w administracji publicznej

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego przygotowała nowy moduł szkoleniowy pt. „Cyberbezpieczeństwo w administracji publicznej – aspekty prawne, organizacyjne i techniczne”. Najbliższe szkolenia połączone ze specjalnie przygotowanymi pokazami odbędą się w dniach 13 maja 2019 roku w Łodzi oraz 14 maja 2019 roku w Poznaniu.

Ze względu na rosnącą liczbę i rodzaj cyberzagrożeń, ochrona przed tego typu atakami to jedno z najpoważniejszych wyzwań dla instytucji publicznych. Niewątpliwie w czasach, gdy Internet jest głównym narzędziem komunikowania i pracy, cyberbezpieczeństwo staje się kluczową kompetencją instytucji. Z tego powodu Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego od ponad roku realizowała szkolenia w całej Polsce, upowszechniając informację o cyberzagrożeniach.

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami w tym obszarze opracowaliśmy nowy moduł szkoleniowy pt. „Cyberbezpieczeństwo w administracji publicznej – aspekty prawne, organizacyjne i techniczne”, który obejmuje swoją tematyką najbardziej aktualne regulacje prawne oraz informacje o typach zagrożeń. Na prośbę uczestników, nowy moduł zawiera także pokazy, demonstrujące, w jaki sposób działają cyberprzestępcy i jak łatwo stać się ofiarą cyberataku. Jesteśmy przekonani, że tego typu forma szkolenia lepiej pozwoli Państwu przygotować się na cyberzagrożenia.

Szkolenie poprowadzą funkcjonariusze Policji, wydziału do walki z cyberprzestępczością, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, także jako biegli sądowi, którzy od wielu lat prowadzą szkolenia z zakresu zwalczania cyberprzestęczości, dedykowane dla administracji publicznej.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Więcej informacji nt. szkolenia znajduje się pod tym linkiem.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print