Newslettery projektów FORMOBILE I EU-HYBNET dostępne!

Informujemy, że projekty europejskie FORMOBILE I EU-HYBNET opublikowały swoje newslettery. PPBW jest partnerem obu inicjatyw finansowanych ze środków europejskich.

Przed FORMOBILE ostatnich sześć miesięcy realizacji. W minionym okresie odbył się ogólny przegląd wyników projektu, co dało szansę partnerom na odpowiednie przygotowanie się do sfinalizowania zadań w finalnym etapie prac. Końcowa faza projektu zakłada udostępnienie kluczowych rezultatów oraz osiągnięcie trzech głównych celów FORMOBILE. Wśród nich znajdują się: dostarczenie nowych narzędzi, przedstawienie ustandaryzowanego podejścia do kryminalistyki urządzeń mobilnych oraz przygotowanie szkoleń wraz z materiałami. Siódmy newsletter FORMOBILE znajduje się tutaj.

Konsorcjum EU-HYBNET dwa razy w roku udostępnia swoje wyniki w formie newslettera. Koordynatorem projektu jest Uniwersytet Nauk Stosowanych Laurea, jedna z głównych instytucji zajmująca się edukacją w dziedzinie bezpieczeństwa cywilnego w Finlandii. Jednostka naukowa ma duże doświadczenie wynikające z uczestnictwa w międzynarodowych i europejskich projektach z obszaru bezpieczeństwa. Celem EU-HYBNET jest rozwój sieci mającej na celu przygotowanie się na zagrożenia hybrydowe, ich wcześniejsze wykrywanie oraz zwalczanie. Trzeci newsletter projektu można znaleźć pod tym linkiem.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print