
Służby, biznes i nauka w jednym miejscu: za nami konferencja CINTiA 2024
Po raz trzeci z rzędu międzynarodowa konferencja „Criminal Intelligence – New Trends in Analysis 2024” (CINTiA 2024) odbyła się w gościnnych murach Wydziału Inf…
Weź udział w czwartej edycji międzynarodowej konferencji analitycznej z obszaru bezpieczeństwa – CINTiA 2025 – Criminal Intelligence – New Trends in Analysis Conference 2025. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 września 2025 r. na Wydziale Informatyki AGH w Krakowie.
CINTiA to miejsce styku służb, dostawców technologii, przedstawicieli nauki i innych specjalistów w celu wymiany wiedzy, doświadczeń i trendów z obszaru analizy i wywiadu kryminalnego. Dotychczasowe edycje pokazały, że jest to jedno z kluczowych wydarzeń poświęconej tej tematyce w naszym regionie.
Naszą misją jest wspieranie dostępu polskich służb do najnowocześniejszych technologii. Zadanie to realizujemy między innymi poprzez organizowane konferencje. Jedną z nich jest CINTiA. Inną, Cyberprzestępczość.3 – Technologie (CP.3), której trzecia edycja odbędzie się już w dniach 26-27 marca w Szczytnie.
W związku z obchodami 20-lecia PPBW, pragniemy, aby oba te wydarzenia pokazały pozytywną zmianę, jaka zaszła w dziedzinie bezpieczeństwia przez ostatnie dwa dziesięciolecia.
Od 2021 r. CINTiA przyciągnęła setki praktyków, ekspertów, a także reprezentantów wiodących firm z całego świata. Dobrze wiemy, że tego typu przedsięwzięcia muszą nieść ze sobą wartość dodaną i praktyczną wiedzę. Dlatego w edycji 2025 roku zaoferujemy wydarzenie jeszcze lepiej dostosowane do potrzeb i oczekiwań wszystkich jego uczestników.
Otworzyliśmy już rejestrację na CINTiA 2025 dla producentów i dostawców nowoczesnych narzędzi dla służb! Kliknij przycisk poniżej, aby dowiedzieć się więcej.
Uruchomienie zapisów dla pozostałych uczestników nastąpi w późniejszym terminie.
Długofalowym rezultatem konferencji CINTiA jest poprawa bezpieczeństwa społeczeństwa. Aby zmaksymalizować ten efekt, wydarzenie kierujemy głównie do przedstawicieli służb, instytucji publicznych i naukowców wykorzystujących w swej codziennej pracy analizę i wywiad kryminalny, a także osób zainteresowanych tą tematyką.
Program obejmuje sesje panelowe, praktyczne warsztaty prezentujące poszczególne rozwiązania, część wystawienniczą, a także spotkania z kluczowymi ekspertami PPBW zarezerwowane dla Partnerów Gold i Silver. Ponadto, ze względu na międzynarodowy charakter konferencji zapewnimy usługę tłumaczenia symultanicznego. Jak co roku, przedstawicieli służb, instytucji publicznych i nauki zapraszamy do udziału w wydarzeniu bezpłatnie.
CINTiA 2025 poświęcona będzie szczególnie następującym obszarom tematycznym:
CINTiA 2025 organizowana jest przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie. Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji pod tym linkiem. Kolejne aktualizacje odnośnie wydarzenia podamy już niebawem!
Po raz trzeci z rzędu międzynarodowa konferencja „Criminal Intelligence – New Trends in Analysis 2024” (CINTiA 2024) odbyła się w gościnnych murach Wydziału Inf…
Dynamiczny rozwój technologii, który przyśpieszył pod koniec ubiegłego wieku i trwa do dzisiaj, spowodował znaczącą zmianę w metodach gromadzenia informacji. To…
Pierwsza edycja konferencji pt. „Criminal Intelligence – New Trends in Analysis Conference 2022” odbyła się w dniach 20-21 września w Krakowie. CINTIA 2022 stwo…
Dołączyłem do Platformy w listopadzie 2017 roku. Przez długi czas byłem odpowiedzialny za realizację krajowych i europejskich projektów związanych z bezpieczeństwem. W związku z dynamicznym rozwojem PPBW oraz powstaniem Działu Komunikacji, zająłem się promocją i upowszechnianiem rezultatów naszych działań.
Obecnie koordynuję komunikację projektów finansowanych przez UE z obszaru bezpieczeństwa. Do moich obowiązków należy również zarządzanie kanałami online PPBW oraz wspieranie zespołu w bieżących pracach.
Posiadam szeroki zakres umiejętności, który pozwala mi realizować różnorodne zadania, takie jak tworzenie treści (teksty, zdjęcia, wideo), planowanie strategii komunikacyjnych i procesów, budowanie społeczności i relacji, a także administrowanie platformami online.
I’ve been working at PPHS since November 2017. For a long time, I was responsible for implementing both international and national security projects. As PPHS developed and the Communication Department was established, I was promoted to a role focused entirely on communication.
I currently serve as the Communication & Dissemination Manager for EU-funded security projects. My responsibilities also include managing the online channels run by PPHS and supporting the team with ongoing tasks.
I have a broad set of skills, enabling me to handle a variety of tasks such as content creation (texts, photos, videos), communication and process planning, community and relationship building, as well as managing online platforms.